Koupelna je místem, kde trávíme každodenně poměrně dost času, a tomu by tedy mělo odpovídat i její vybavení. Koupelnové doplňky tak musí být nejen praktické a pohledné, ale zároveň kvalitní, aby Vám vydržely skutečně dlouho ve stoprocentním stavu. Ve vlhkém prostředí samozřejmě naleznou uplatnění především nerezové doplňky. Kolekce Pure Spa od značky Blomus Vám přináší pestrý sortiment doplňků do koupelny z nerezu, a to za zajímavé ceny!

Pure Spa – učiňte koupelnu jedinečným místem

Společnost Blomus vyrábí doplňky do celé domácnosti, ovšem právě produkty do koupelny představují jednu z nejširších oblastí. Za všechny jmenujme alespoň volně stojící či nástěnná kosmetická zrcadla, držáky, stojany, háčky či tyče na ručníky, skříňky se skleněnými dvířky, koše na prádlo a odpadkové koše, poličky do sprchového koutu, rozličné háčky, dávkovače mýdla, pohárky či skleničky na zubní kartáčky, koupelnové poličky, věšáky nebo boxy na hygienické potřeby.

V každém případě pamatujte na to, že koupelna nemusí být pouze místem hygieny či úpravy vzhledu, ale může se snadno a rychle proměnit v romantické zákoutí. Pokud tedy chcete se svým protějškem prožít překrásné okamžiky, vzhled koupelny k tomu může výrazně dopomoci. Jen si to představte – horká voda, rozličné vůně, láhev vína a svícny z kolekce Pure Spa s plápolajícím ohněm. Není to krása?

Nerezové doplňky na WC

Doplňky z nerezu se hodí i na WC, které může, ale nemusí být součástí koupelny. I pro „onu“ místnosti si přitom lze pořídit náležité vybavení se značkou Blomus. Držák, zásobník či stojan na toaletní papír anebo kartáč na WC se tedy rozhodně neztratí. Podtrženo, sečteno, chcete-li koupelnu či toaletu učinit skutečně moderním prostorem, s nerezovými doplňky Pure Spa toho dosáhnete velice snadno.