Sháníte-li kvalitní zahradní doplňky, rozhodně máte z čeho vybírat, neboť aktuální nabídka je vskutku široká. Houpací křesla a sítě, krmítka pro ptáky nebo zahradní dekorace tak mohou dodat potřebnou inovaci i na Vaši zahradu.

RS614_pure garden_65066_71_Bola_Kugeln RS612_pure garden_65033_Fuera_Vogelst RS618_pure garden_65233_Giesskanne

Důležitým praktickým prvkem pro zahradu jsou konve a rozprašovače, které udrží veškerou zeleň a vůbec všechny plodiny v růstu i rozkvětu. V tomto ohledu Vám můžeme doporučit také zahradní teploměry a srážkoměry, jež by měly být jak kvalitní a spolehlivé, tak odolné vůči povětrnostním podmínkám a korozi. Jen tak Vám vydrží opravdu dlouho.

konce

Potrpíte-li si také na zvířecí společníky, zkuste si pořídit třeba krmítka pro ptáky. Vaše zahrada okamžitě ožije rozličnými druhy ptactva a výše zmíněně dýchánky si ještě více užijete za doprovodu ptačího zpěvu. Ten je totiž v mnoha případech akusticky zajímavější než lecjaká hudba.

krmitka-pro-ptaky

krmitka-pro-ptaky2

Neměly by Vám ale chybět ani nejrůznější zahradní dekorace, s nimiž se každý exteriér dočká dalšího zkrášlení. Za všechny jmenujme alespoň leštěné zahradní koule, dekorační houby či vesla nebo svícny. Jednotlivé zahradní dekorace jde pochopitelně kombinovat a můžete si tak vytvořit úchvatná zátiší, v nichž budete následně trávit mnoho času. Jen si to představte – podvečer, slunce zapadá, ptáci zpívají u krmítka a zahrada je ozařována plamenem svíčky. A vy to vše jen pozorujete z houpacího křesla, nebo sítě. Není to nádhera?