Možná také patříte k těm, kteří milují letní posezení ve společnosti své rodiny a známých. S dekoračními zahradními doplňky pak na své zahradě vytvoříte místo, kam se budou všichni rádi vracet. Jen si to představte – klidný podvečer, mihotavé světlo z hořící louče a točící se větrník. Prostě nádhera. Pokud se Vám to také líbí, přeměňte své představy ve skutečnost.

Nabídka svícnů  je aktuálně skutečně pestrá, což platí i pro materiály použité při jejich výrobě. Dřevěné, keramické, skleněné, plechové nebo nerezové svícny tedy mohou v brzké době ozdobit i Váš interiér. Díky tomu, že jsou dnes tyto výrobky dostupné v různých velikostech i mnoha barevných provedeních a tvarech, máte jistotu, že si do domácnosti pořídíte svícny přesně dle svých estetických preferencí i ryze funkčních požadavků.

RS615_pure garden_65078_79_Fuoco_Gelfeuer RS616_pure garden_65089_Barra_Fackel RS617_pure garden_65092_Orchos_Fackeln RS611_pure garden_65032_Orchos_Fackeln RS610_pure garden_65023_Lumbra_Laterne RS609_pure garden_65022_Palos_Fakeln

Další možností jak dodat nezapomenutelné kouzlo vaší terase jsou kvalitní louče značky Blomus. Představte si klidný kout s hořící loučí v kontrastu s větrníkem točícím se ve větru blížící se noci. I takové detaily ovlivní celý ráz Vaší terasy či zahrady. Moderní nerezové louče a větrníky značky Blomus vytvoří příjemnou atmosféru u venkovního posezení s přáteli či rodinou.

vetrniky