Interiér lze estetické stránce ozvláštnit mnoha způsoby, nikdy bychom ovšem neměli zapomínat na praktické funkce jednotlivých doplňků. Samoúčelný design sice může být působivý, ale nijak zvlášť Vám nepomůže. Naštěstí existují výrobci, jako např. německá společnost Blomus, jejichž produkty snoubí jak originální design, tak funkčnost. Máme na mysli nerezové doplňky Pure Home.

Pure Home – rozličné doplňky do bytu z nerezu

Kolekce Pure Home může přinést i do Vaší domácnosti skutečně netradiční „look“, a to bez sebemenších ústupků na praktičnosti. Pojďme se tedy alespoň ve zkratce podívat na to, co všechno si v této oblasti značka Blomus připravila.

  • Pure Home kancelář: výrobky z této kolekce, jak sám název napovídá, lze využít nejen v domácí pracovně, ale také v zaměstnání. Konkrétně se jedná o různé děrovačky, sešívačky, stojánky, ale také magnetické tabule, nástěnné hodiny nebo kvalitní nerezové koše.
  • Pure Home Welcome: po příchodu z práce domů, anebo naopak, jsou pochopitelně potřeba věšáky, ramínka, případně skříně na klíče, a to vše i mnoho dalšího naleznete v kolekci Pure Home Welcome.
  • Pure Home Relax: po práci si je ideální pořádně odpočinout. K tomu mimo jiné výtečně poslouží nerezové doplňky Pure Home Relax. Mezi ně patří stojany a chladiče na víno, shakery, svícny, stojany na časopisy a v neposlední řadě rovněž rozmanité krbové nářadí.
  • Pure Home Deco: na závěr ještě zmiňme aroma lampy, rámečky na foto, vázy a ještě jednou svícny, tedy výrobky z kategorie Pure Home Deco.

Sháníte-li i Vy aktuálně nové bytové doplňky, nechte se alespoň inspirovat nerezovými doplňky Pure Home od značky Blomus. Pokud se rozhodnete pro nákup, sluší se ještě dodat, že se ani zdaleka nejedná o nejdražší výrobky z této oblasti na trhu. Tak proč je nezkusit?