Designové nerezové svícny od značky Blomus korespondují s každou moderní domácností. Blomus vyrábí stylové a na údržbu velmi praktické svícny v provedení nerez a sklo. V této kategorii naleznete i nerezové zhášedlo na svíčky Rozjasněte svůj domov a vytvořte příjemné prostředí pro posezení s rodinou či přáteli! Vyberte si z široké nabídky nerezových svícnů vhodných do interiéru i exteriéru.

header-garden-home header-garden RS625_pure home_68265_66_67_Velo_Kerzenl

Svícny mají sice v prvé řadě ochranou funkci, nicméně funkce estetická je pouze v těsném „závěsu“. Jejich výrobci tak pamatují na oba tyto aspekty. Navíc od dob zavedení elektrického osvětlení je jejich dekorační funkce stále důležitější, neboť jsou využívány většinou především v časech svátečních či během jiných mimořádných událostí. V současné době si tedy lze pořídit celou řadu překrásných svícnů.

Nejprve si řekněme něco víc o samotných svícnech. Jejich nabídka je aktuálně skutečně pestrá, což platí i pro materiály použité při jejich výrobě. Dřevěné, keramické, skleněné, plechové nebo nerezové svícny tedy mohou v brzké době ozdobit i Váš interiér. Díky tomu, že jsou dnes tyto výrobky dostupné v různých velikostech i mnoha barevných provedeních a tvarech, máte jistotu, že si do domácnosti pořídíte svícny přesně dle svých estetických preferencí i ryze funkčních požadavků.

nerez-svicny

nerez-svicny1

nerez-svicny2