Při posezení s přáteli nad sklenkou dobrého vína či jiných nápojů by neměly chybět pomůcky jako je kvalitní vývrtka na víno, otvírák, nálevka, zátka, uzávěr na lahve a další barové doplňky, které by v dnešní době měly být součástí každé domácnosti, restaurace či vinného sklípku. Ojedinělý design a kvalitní materiály od značky Blomus jistě osloví každého milovníka vína nebo sommeliera.

vino-prislusenstvi

vino-prislusenstvi2

Chladiče na víno

Pro milovníky vína nabízíme chytré pomůcky, které by neměly při servírování tohoto moku chybět. Inspirujte se originálním designem značek ASA Selection a Blomus a vyberte si z bohaté nabídky chladičů na víno a šampaňské, které udrží Váš lahodný nápoj skvěle vychlazený. Svým čistým a jednoduchým designem Vám zaručují snadnou údržbu.

RS644_pure taste_63448_Ghetta_Kuehlmanchette RS645_pure taste_63450_Mesco_Coolsticks RS650_pure taste_63483_Colletto_Flaschenk

Stojany na víno

Bez pečlivého uskladnění může i to nejlepší víno ztratit na kvalitě. Proto je nejvhodnější horizontální poloha, ve které je zátka celá zalita vínem. Vyberte si z nabídky stojanů a držáků na víno od značek ASA Selection a Blomus, které nabízíme samostatně stojící nebo k připevní na zeď. Vyberte si ten pravý stojan či držák na víno, který Vám zpříjemní okamžiky strávené s přáteli u degustace vína.

drzaky-na-vino